Prekių katalogas
Krepšelis

Dovanos iki 20 eurų

Ar jums yra taip nutikę, kad, klajodami po parduotuves ir ieškodami, pavyzdžiui, kokios nors dovanos iki 20 eurų, pasidovanojate dovaną ir sau. Nes tokia reikalinga, miela ir atitinkanti jūsų namų dvasią pamatyta dovana jums atrodo...


Patikėkite – tokia pagunda tikrai kils apsilankius mūsų elektroninės parduotuvės skyriuje, kur surikiuotos dovanos iki 20 eurų. 


Ekologiškos ir tvarios, rankų darbo ir todėl labai madingos, o svarbiausia – dar nedaug kur matytos, nepabodusios ir labai originalios. 


Pagamintos iš natūralių medžiagų – gintaro, medžio, bičių ar sojų vaško, jos sėkmingai ras vietą kiekvienuose namuose, padovanos jaukumo ir didelei moderniai svetainei, ir užmiesčio sodybai, ir mažam nuomojamam kambarėliui. Rasite išieškotų papuošalų ir jam,  ir jai... Smagu, kai vienoje parduotuvėje gali rinktis iš didelio ir vienodai mielo asortimento. 


Dovanos rinkimas tokiu atveju bus džiuginantis, o svarbiausia – neužimantis daug laiko. Tereikia paleisti savo vaizduotę ir...piniginę. Nes jei neradote ieškomos dovanos šiame skyriuje, tai, pridėję dar penketą ar dešimtį eurų, tikrai surasite brangesnių dovanų kategorijoje „dovanos iki 30 eurų” arba „dovanos iki 50 eurų”. 

Aprašymas:Zuikis - universalus produktas, jo panaudojimo būdų galybė. Pasitelkite fantaziją. Gal tai pieštukinė, o gal saldaininė, o gal vazonėlis? Tegul daug spalvotų pieštukų įsitaiso jame ir džiugina kiekvieną vaiką! Saldainis irgi nemaišys. Spalva: matinė oranžinė.Išmatavimai:Skersmuo 10 cm..
€17.99
Be PVM:€14.87
Sudėtis:100 procentų natūralus šilkasPagaminta LietuvojeLaisvas, nespaudžiaPrilaiko plaukusGrožio detalė..
€19.00
Be PVM:€15.70
Aprašymas:Zuikis - universalus produktas, jo panaudojimo būdų galybė. Pasitelkite fantaziją. Gal tai pieštukinė, o gal saldaininė, o gal vazonėlis? Tegul daug spalvotų pieštukų įsitaiso jame ir džiugina kiekvieną vaiką! Saldainis irgi nemaišys. Spalva: matinė geltona.Išmatavimai:Skersmuo 10 cm...
€15.99
Be PVM:€13.21
Aprašymas:Katinėlis - o kaip namuose be jo! Nors mėgsta augalus pakapstyti, pagraužti ir palaužyti, daugelis žmonių vistiek juos labai myli. Vazonėlis Katinėlis pataisys reputaciją ir susidraugaus su namie gyvenančiais augalais.Spalva: matinė juoda.Išmatavimai:Skersmuo 11 cm.,  aukštis 9,5 cm.P..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Baltas vazonėlis Katinėlis - o kaip namuose be jo! Nors mėgsta augalus pakapstyti, pagraužti ir palaužyti, daugelis žmonių vistiek juos labai myli. Vazonėlis Katinėlis pataisys reputaciją ir susidraugaus su namie gyvenančiais augalais.Spalva: matinė balta.Išmatavimai:Skersmuo 11 cm., ..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Šypsniukas - universalus produktas, jo panaudojimo būdų galybė. Pasitelkite fantaziją. Gal tai pieštukinė, o gal saldaininė? Tegul daug spalvotų pieštukų įsitaiso jame ir džiugina kiekvieną vaiką! Saldainis irgi nemaišys. Spalva: matinė juoda.Išmatavimai:Skersmuo 10 cm.,  aukštis..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Šypsniukas - universalus vazonėlis, jo panaudojimo būdų galybė. Pasitelkite fantaziją. Gal tai pieštukinė, o gal saldaininė? Ne, gal geriau ten piktas kaktusas žydi ir džiugina visų akis.  Išskirtinės išvaizdos vazonėlis taps Jūsų draugu!Spalva: matinė balta.Išmatavimai:Skersmuo 10 cm..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas: Pristatome išskirtinius 3D technologija atspausdintus minimalistinius geometrinės formos vazonėlius. Suderinti 2 skirtingi vazonėliai papildys namus unikalumu ir jaukumu, vazonėliai puikiai prisiderins prie bet kokio tipo namų ar ofiso interjero.Spalva: juoda ir balta.Matmenys: skers..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Vaikai keičia pasaulį ir įkvepia kurti kitokius gaminius. Stengiantis suderinti viską vienu metu - vaikišką džiaugsmą bekraustant knygas ant lentynos, pastangas pasirūpinti namų augalais - atsirado Knygius! Dailus matinis baltas vazonėlis. Net ir piktas kaktusas taps gražia Knygiaus šukuos..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Žiniukas - universalus produktas, jo panaudojimo būdų galybė. Pasitelkite fantaziją. Gal tai pieštukinė, o gal saldaininė, o gal vazonėlis? Tegul daug spalvotų pieštukų įsitaiso jame ir džiugina kiekvieną vaiką! Saldainis irgi nemaišys. Spalva: pieštukinė matinė balta, akiniai tamsiai..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aukštis 13cmDiametras ~6,5cm..
€17.00
Be PVM:€14.05
Dydis: 6,5cm x 8cmSvoris: ~400gDegimo laikas: ~20hVaško kiekis inde: 120gMedvilninė, vaškuota dagtis. Natūralus sojų vaško gaminys. Sudėtyje nėra ftalatų, parabenų, tinka veganams.Žvakei išdegus galima įsigyti žvakės papildymą (vaško įdėklą) į jau turimą betono indą.Kiekvienas gaminys yra unikalus i..
€19.69
Be PVM:€16.27
Skulptūrinė, rankų darbo žvakė iš sojų vaško, su natūralia medvilnine dagtimi...
€19.00
Be PVM:€15.70
Dydis: 19cm skersmensSvoris: ~700gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir fakt..
€19.69
Be PVM:€16.27
Dydis: 7,5cm x 17,5cm Svoris: ~1,2kgAtsparus drėgmei ir saulės spinduliams.Kiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, natūraliai susiformavę raštai, nelygus reljefas, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gamini..
€16.69
Be PVM:€13.79
Dekoratyviniai padėkliukai gali būti puikiu akcentu jūsų interjere. Galima naudoti vonioje kaip kosmetikos, kvepalų, papuošalų padėjimui. Susidėti kambario dekorą: namų kvapus, žvakes. Naudoti kaip saldainių, riešutų padėklą.Gaminiai turi kamštinės dangos paminkštinimą apačioje, apsaugantį paviršius..
€17.00
Be PVM:€14.05
Dekoratyviniai padėkliukai gali būti puikiu akcentu jūsų interjere. Galima naudoti vonioje kosmetikos, kvepalų, papuošalų padėjimui. Susidėti kambario dekorą: namų kvapus, žvakes. Naudoti kaip saldainių, riešutų padėklą.Gaminiai turi kamštinės dangos paminkštinimą apačioje, apsaugantį paviršius nuo ..
€17.00
Be PVM:€14.05
Aukštis 19 cm.Viršutinis skersmuo 6,5 cm.Skersmuo vazos apačioje ~9 cm.Spalva betono pilka...
€20.00
Be PVM:€16.53
Žvakidės skersmuo 8,5 cm.Aukštis 2,4 cm.Medžiaga betonas...
€17.00
Be PVM:€14.05
Rinkinį sudaro: Armenie: Smilkaluose juntama mira ir medieniška vanilėKas įdomiausia, kad šiuos smilkalus deginame ir taip prisiliečiame prie jų  arba naudojame kaip spintos, mažų gražių drabužėlių ar net piniginės kvapą.Buktetėlyje 12 lapų po tris kiekviename (yra perforacijos patogiam at..
€19.90
Be PVM:€16.45
Dėlionė įkvėpta istorinės laikinosios sostinės didybės apsuptos dviejų gražiausių upių, miesto įvairovės ir išskirtinumo. Charizmatiškoji laikinoji sostinė, žavinti tarpukario architektūra ir bažnyčių elegancija.Tikslas paprastas - sujungti gražiausias miesto detales ir pasirodys gražiausi mies..
€18.00
Be PVM:€14.88
Rinkinį sudaro:1. Liofilizuotos braškės, 20 g2. Liofilizuoti ananasai, 40 g3. Baltoji arbata "Baltas angelas", 42 g4. Gguni Dates šokoladas saldintas datulėmis su apelsino žievele 60 g (jei norite kito skonio, galite paminėti komentaruose)Liofilizuotų braškių sudedamosios dalys: braškės.Liofilizuotų..
€22.00
Be PVM:€18.18
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 66 (3 puslapių)
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.