Prekių katalogas
Krepšelis

Moteriškos apyrankės

 Istorikai sako, kad apyrankės – vieni seniausių papuošalų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Reikia pripažinti – ir pačių populiariausių. Ko gero nėra kito papuošalo, kuris gebėtų taip atskleisti mūsų individualybę, kaip apyrankė. Per šimtus metų jos savo išvaizda nedaug tepasikeitė – vos ne analogišką apyrankę galima pamatyti ir muziejaus vitrinoje, ir šiuolaikinio juvelyro dirbtuvėse. Tačiau medžiagų, iš kurių jos gaminamos, asortimentas labai prasiplėtė: tauriųjų metalų, žalvario ir vario, gintaro ir įvairių akmenų, odos, siūlų, ragų ir kaulo apyrankės – visas medžiagas sunku būtų išvardinti.

Džiaugiamės, kad mūsų elektroninė parduotuvė LERIOR galės ne tik patenkinti pačių išrankiausių apyrankių gerbėjų skonį, bet ir padiktuoti ne vieną idėją, pavyzdžiui, nešioti ne vieną, o dvi ar net tris, tos pačio ar skirtingo metalo, medžiagos apyrankes – tai bus ne tik labai originalus, bet kaskart atrodys kaip naujas papuošalas. Mėgstama apyrankė visuomet yra madinga. Dažnai ji būna net ne papuošalas, o jūsų aprangos dalis, kodas, jūsų tapatybės ženklas. Atraskite save su LERIOR.

Odinė apyrankė su gintaru, tiks ir Jam ir JAi. iIgis mažinasi, maksimalus ilgis 21 cm.  Kaina už 1 vnt. ..
€35.00
Be PVM:€28.93
Gėlavandenių perlų ir granatų apyrankė... ilgis apie 18 cm. Puikiai tinka dovanai - siunčiama supakuota į dėžutę..
€12.00
Be PVM:€9.92
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.