Prekių katalogas
Krepšelis

Vazos ir Vazonai

Kadangi kiekvienas savo namuose turime bent po vieną augalą, vazos ir vazonai yra viena svarbiausių namų dekoracijų. Šiais laikais vazų ir vazonų galima rasti pagamintų iš visų įmanomų medžiagų: metalas, stiklas, betonas, įvairūs audiniai, siūlai ir pan., tad pasirinkimas yra milžiniškas. Mes, savo elektroninėje parduotuvėje siūlome jums rankų darbo gamybos vazas ir vazonus, kurie, tikime, jog papuoš bet kokį namų interjerą.

Ieškantiems daugiau namų dekoro elementų, apsilankykite skiltyje "namų dekoras".

Aprašymas:Baltas - juodas vazonėlis Katinėlis - o kaip namuose be jo! O jeigu du, tai dar daugiau džiaugsmo. Nors mėgsta augalus pakapstyti, pagraužti ir palaužyti, ypač maži kačiukai, daugelis žmonių vistiek juos labai myli. Vazonėliai pataisys reputaciją ir susidraugaus su namie gyvenančiais augal..
€29.99
Be PVM:€24.79
Aprašymas:Baltas vazonėlis Katinėlis - o kaip namuose be jo! O jeigu du, tai dar daugiau džiaugsmo. Nors mėgsta augalus pakapstyti, pagraužti ir palaužyti, ypač maži kačiukai, daugelis žmonių vistiek juos labai myli. Vazonėliai pataisys reputaciją ir susidraugaus su namie gyvenančiais augalais.Kompl..
€29.99
Be PVM:€24.79
Aprašymas:Modernios formos vazonas tinkamas įvairių namų augalų laikymui. Unikalios geometrinės formos vazonas suteiks augalams papildomo žavesio.Spalva: matinė balta.Matmenys: skersmuo 13,5 cm., aukštis 12 cm.Puikiai vidutinio dydžio augalams, kaktusams, sukulentams. Rekomenduojama naudoti kambarin..
€21.99
Be PVM:€18.17
Aprašymas: Vazonėlio Linksmuolio galvoje tik anekdotai ir gražūs kaktusiukai bei sukulentai. Tokios geros nuotaikos pavydėtų ne retas niurzgantis lietuvis. Juodos spalvos vazonėlis suras vietą bet kokio tipo interjere, o ypač vaikų kambaryje ant lentynos ar rašomojo stalo.Spalva: balta.Matmenys: ske..
€12.99
Be PVM:€10.74
Aprašymas: Vazonėlio Linksmuolio galvoje tik anekdotai ir gražūs kaktusiukai bei sukulentai. Tokios geros nuotaikos pavydėtų ne retas niurzgantis lietuvis. Baltos spalvos vazonėlis suras vietą bet kokio tipo interjere, o ypač vaikų kambaryje ant lentynos ar rašomojo stalo.Spalva: balta.Matmenys: ske..
€12.99
Be PVM:€10.74
Aprašymas:Katinėlis - o kaip namuose be jo! Nors mėgsta augalus pakapstyti, pagraužti ir palaužyti, daugelis žmonių vistiek juos labai myli. Vazonėlis Katinėlis pataisys reputaciją ir susidraugaus su namie gyvenančiais augalais.Spalva: matinė juoda.Išmatavimai:Skersmuo 11 cm.,  aukštis 9,5 cm.P..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Baltas vazonėlis Katinėlis - o kaip namuose be jo! Nors mėgsta augalus pakapstyti, pagraužti ir palaužyti, daugelis žmonių vistiek juos labai myli. Vazonėlis Katinėlis pataisys reputaciją ir susidraugaus su namie gyvenančiais augalais.Spalva: matinė balta.Išmatavimai:Skersmuo 11 cm., ..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Šypsniukas - universalus vazonėlis, jo panaudojimo būdų galybė. Pasitelkite fantaziją. Gal tai pieštukinė, o gal saldaininė? Ne, gal geriau ten piktas kaktusas žydi ir džiugina visų akis.  Išskirtinės išvaizdos vazonėlis taps Jūsų draugu!Spalva: matinė balta.Išmatavimai:Skersmuo 10 cm..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas: Pristatome išskirtinius 3D technologija atspausdintus minimalistinius geometrinės formos vazonėlius. Suderinti 2 skirtingi vazonėliai papildys namus unikalumu ir jaukumu, vazonėliai puikiai prisiderins prie bet kokio tipo namų ar ofiso interjero.Spalva: juoda ir balta.Matmenys: skers..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Vaikai keičia pasaulį ir įkvepia kurti kitokius gaminius. Stengiantis suderinti viską vienu metu - vaikišką džiaugsmą bekraustant knygas ant lentynos, pastangas pasirūpinti namų augalais - atsirado Knygius! Dailus matinis baltas vazonėlis. Net ir piktas kaktusas taps gražia Knygiaus šukuos..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Žiniukas - universalus produktas, jo panaudojimo būdų galybė. Pasitelkite fantaziją. Gal tai pieštukinė, o gal saldaininė, o gal vazonėlis? Tegul daug spalvotų pieštukų įsitaiso jame ir džiugina kiekvieną vaiką! Saldainis irgi nemaišys. Spalva: pieštukinė matinė balta, akiniai tamsiai..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Balti geometrinės unikalios formos vazonėliai. Suderinti 3 skirtingi dydžiai dailiai papildys namų interjerą. Pamirškime nuobodžias vazonėlių formas namuose!Spalva: matinė balta.Trys vazonėlio dydžiai:Mažas-skersmuo 7 cm,  aukštis 6 cm;Vidutinis-skersmuo 12 cm , aukštis 10 cm;Didelis-..
€42.99
Be PVM:€35.53
Dydis: 8,5cm x 8cmSvoris: ~320gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir faktūra..
€11.69
Be PVM:€9.66
Padėklo dydis: 18cm x 9,5cm x 1,6cmSvoris: ~290gMini vazono dydis: 6,5cm x 8cmSvoris: ~300gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai ..
€34.69
Be PVM:€28.67
Stovas dažytas purškiamais dažais, yra paminkštinimai vazonui statyti. Stovą patariama naudoti tik patalpoje.Betono vazono dydis: 18cm x 21cm (svoris ~3,3kg)Stovo dydis: 23cm plotis x 60cm aukštisKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtuma..
€84.69
Be PVM:€69.99
Stovas dažytas purškiamais dažais, yra paminkštinimai vazonui statyti. Stovą patariama naudoti tik patalpoje.Betono vazono dydis: 23cm x 28cm (svoris ~6,6kg)Stovo dydis: 30cm plotis x 45cm aukštisKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, natūral..
€94.69
Be PVM:€78.26
Dydis: 11,5cm x 15cmSvoris: ~1,3 kgAtsparus drėgmei ir saulės spinduliams.Kiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, natūraliai susiformavę raštai, nelygus reljefas, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo pro..
€22.69
Be PVM:€18.75
Dydis: 23cm x 28cmSvoris: ~6,6kgAtsparus drėgmei ir saulės spinduliams.Kiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, natūraliai susiformavę raštai, nelygus reljefas, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo p..
€39.69
Be PVM:€32.80
Vazono dydis: 18cm x 21cmSvoris: ~3,3kgAtsparus drėgmei ir saulės spinduliams.Kiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, natūraliai susiformavę raštai, nelygus reljefas, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo..
€29.69
Be PVM:€24.54
Dydis: 7,5cm x 17,5cm Svoris: ~1,2kgAtsparus drėgmei ir saulės spinduliams.Kiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, natūraliai susiformavę raštai, nelygus reljefas, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gamini..
€16.69
Be PVM:€13.79
Dydis: 10,5cm x 23,5cm Svoris: ~2,4kgAtsparus drėgmei ir saulės spinduliams.Kiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, natūraliai susiformavę raštai, nelygus reljefas, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gamin..
€24.69
Be PVM:€20.41
Dydis: 13cm x 27cm Svoris: ~4,2kgKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, natūraliai susiformavę raštai, nelygus reljefas, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir ..
€35.69
Be PVM:€29.50
Aukštis 19 cm.Viršutinis skersmuo 6,5 cm.Skersmuo vazos apačioje ~9 cm.Spalva betono pilka...
€20.00
Be PVM:€16.53
Vidutinio dydžio dubuo-žvakidė. Universalus namų dekoro akcentas pagamintas rankomis iš betono, vidus padengtas blizgia danga. Dėl unikalių betono savybių ir rankų darbo kiekvienas padengtas išskirtiniais raštais. Idealiai tinka namų dekoravimui ypač derinant su didesnėmis žvakėmis. Tinkamas ra..
€25.00
Be PVM:€20.66
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 24 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.