Prekių katalogas
Krepšelis

Plakatai

Skirtingai nei paveikslai ant drobės, plakatai yra prieinamesnis ir pigesnis variantas norintiems papuošti savo namų sienas bei suteikti erdvėms išskirtinumo. Taip pat plakatų įvairovė bei pasirinkimas yra daug platesnis dėl šiuolaikinių technologijų, kurių dėka skaitmeninis menas šiuo metu yra labai populiarus bei kiekvienam prieinamas. 


Mūsų siūlomi plakatai interjerui yra spausdinami ant premium klasės popieriaus, tad garantuojame, jog jūsų įsigytas plakatas bus ilgaamžis ir nepraras savo žavesio daugiau nei 100 metų. Visus plakatus galima įsigyti keliais dydžiais, tad juos galėsite pritaikyti bet kurioje erdvėje. Kaip ir paveikslai ant drobės, taip ir plakatai sukuria namams charakterį, pagyvina stilių, suteikia išbaigtumo. Žinoma, plakatus taip pat reiktų derinti prie namų interjero bei erdvės, kurioje kabos plakatas.


Apžiūrėkite mūsų turimus plakatus ir susikurkite erdvę, kurioje jauku, gera ir visada norisi grįžti!

Rodoma nuo 1 iki 24 iš 147 (7 puslapių)
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.