Prekių katalogas
Krepšelis

Namų dekoras

Ši kategorija turbūt pati plačiausia mūsų internetinėje parduotuvėje, nes joje galite rasti visokiausio gėrio savo namams. Namų dekoras apima paveikslus, žvakides, rankų darbo žvakes, padėklus, padėkliukus bei įvairius aksesuarus namams, kurie suteiks aplinkai jaukumo bei išskirtinumo. Būtent šioje kategorijoje kiekvienas galite atrasti kažką sau pagal namų interjero stilistiką, savo charakterį bei nuotaiką. O galbūt čia ieškote dovanos artimajam ar kolegai? Pataikėte ten, kur reikia. Platus kainų diapazonas bei gausus asortimentas išties pagalbos ranką ieškantiems dovanų idėjų. Čia esančios prekės ypač tiks ieškantiems dovanos namams bei dovanos įkurtuvėms


Namų dekoras, kaip jau minėjome, yra labai plati tema, kuri apima daug įvairių stilių bei tematikų, tad ir prekių čia su kiekviena diena vis pildosi, kadangi turime sekti tendencijas bei kliento poreikius. Siūlome neapsiriboti vien tik šia skiltimi, jeigu ieškote kažko ypatingo - visos namų apyvokos prekių kategorijos bus jums tinkamos.

Aprašymas:Itiščikas - universalus produktas, jo panaudojimo būdų galybė. Pasitelkite fantaziją. Gal tai pieštukinė, o gal saldaininė, o gal vazonėlis? Tegul daug spalvotų pieštukų įsitaiso jame ir džiugina kiekvieną! Puiki dovana muzikos mylėtojams, IT srities atstovams it visiems negalintiems gyven..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Baltas - juodas vazonėlis Katinėlis - o kaip namuose be jo! O jeigu du, tai dar daugiau džiaugsmo. Nors mėgsta augalus pakapstyti, pagraužti ir palaužyti, ypač maži kačiukai, daugelis žmonių vistiek juos labai myli. Vazonėliai pataisys reputaciją ir susidraugaus su namie gyvenančiais augal..
€29.99
Be PVM:€24.79
Aprašymas:Baltas vazonėlis Katinėlis - o kaip namuose be jo! O jeigu du, tai dar daugiau džiaugsmo. Nors mėgsta augalus pakapstyti, pagraužti ir palaužyti, ypač maži kačiukai, daugelis žmonių vistiek juos labai myli. Vazonėliai pataisys reputaciją ir susidraugaus su namie gyvenančiais augalais.Kompl..
€29.99
Be PVM:€24.79
Romantikas - nuostabus užsisvajojęs pilietis tyliai žvelgiantis į ramiai krentančias iš dangaus snaiges ir besimėgaujantis puikiu imbierinių sausainių kvapu. Baltos spalvos universalus nedidelių maisto ar kitų smulkmenų dėkliukas, saldaininė, sausaininė gali rasti savo vietą tiek ant rašomojo tiek a..
€13.99
Be PVM:€11.56
Aprašymas: Vazonėlio Linksmuolio galvoje tik anekdotai ir gražūs kaktusiukai bei sukulentai. Tokios geros nuotaikos pavydėtų ne retas niurzgantis lietuvis. Juodos spalvos vazonėlis suras vietą bet kokio tipo interjere, o ypač vaikų kambaryje ant lentynos ar rašomojo stalo.Spalva: balta.Matmenys: ske..
€12.99
Be PVM:€10.74
Aprašymas: Vazonėlio Linksmuolio galvoje tik anekdotai ir gražūs kaktusiukai bei sukulentai. Tokios geros nuotaikos pavydėtų ne retas niurzgantis lietuvis. Baltos spalvos vazonėlis suras vietą bet kokio tipo interjere, o ypač vaikų kambaryje ant lentynos ar rašomojo stalo.Spalva: balta.Matmenys: ske..
€12.99
Be PVM:€10.74
Aprašymas:Katinėlis - o kaip namuose be jo! Nors mėgsta augalus pakapstyti, pagraužti ir palaužyti, daugelis žmonių vistiek juos labai myli. Vazonėlis Katinėlis pataisys reputaciją ir susidraugaus su namie gyvenančiais augalais.Spalva: matinė juoda.Išmatavimai:Skersmuo 11 cm.,  aukštis 9,5 cm.P..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Baltas vazonėlis Katinėlis - o kaip namuose be jo! Nors mėgsta augalus pakapstyti, pagraužti ir palaužyti, daugelis žmonių vistiek juos labai myli. Vazonėlis Katinėlis pataisys reputaciją ir susidraugaus su namie gyvenančiais augalais.Spalva: matinė balta.Išmatavimai:Skersmuo 11 cm., ..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Šypsniukas - universalus produktas, jo panaudojimo būdų galybė. Pasitelkite fantaziją. Gal tai pieštukinė, o gal saldaininė? Tegul daug spalvotų pieštukų įsitaiso jame ir džiugina kiekvieną vaiką! Saldainis irgi nemaišys. Spalva: matinė juoda.Išmatavimai:Skersmuo 10 cm.,  aukštis..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Šypsniukas - universalus vazonėlis, jo panaudojimo būdų galybė. Pasitelkite fantaziją. Gal tai pieštukinė, o gal saldaininė? Ne, gal geriau ten piktas kaktusas žydi ir džiugina visų akis.  Išskirtinės išvaizdos vazonėlis taps Jūsų draugu!Spalva: matinė balta.Išmatavimai:Skersmuo 10 cm..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas: Pristatome išskirtinius 3D technologija atspausdintus minimalistinius geometrinės formos vazonėlius. Suderinti 2 skirtingi vazonėliai papildys namus unikalumu ir jaukumu, vazonėliai puikiai prisiderins prie bet kokio tipo namų ar ofiso interjero.Spalva: juoda ir balta.Matmenys: skers..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Vaikai keičia pasaulį ir įkvepia kurti kitokius gaminius. Stengiantis suderinti viską vienu metu - vaikišką džiaugsmą bekraustant knygas ant lentynos, pastangas pasirūpinti namų augalais - atsirado Knygius! Dailus matinis baltas vazonėlis. Net ir piktas kaktusas taps gražia Knygiaus šukuos..
€17.99
Be PVM:€14.87
Aprašymas:Žiniukas - universalus produktas, jo panaudojimo būdų galybė. Pasitelkite fantaziją. Gal tai pieštukinė, o gal saldaininė, o gal vazonėlis? Tegul daug spalvotų pieštukų įsitaiso jame ir džiugina kiekvieną vaiką! Saldainis irgi nemaišys. Spalva: pieštukinė matinė balta, akiniai tamsiai..
€17.99
Be PVM:€14.87
plotis – 15,5 cmilgis – 14,5 cm..
€22.00
Be PVM:€18.18
Dydis: 10cm x 11,4cm x 1,2cmSvoris: ~130gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ..
€7.69
Be PVM:€6.36
Dydis: 10cm x 10cm x 1,5cmSvoris: ~170gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir..
€7.69
Be PVM:€6.36
Dydis: 8,5cm x 8cmSvoris: ~320gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir faktūra..
€11.69
Be PVM:€9.66
Padėklo dydis: 18cm x 9,5cm x 1,6cmSvoris: ~290gMini vazono dydis: 6,5cm x 8cmSvoris: ~300gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai ..
€34.69
Be PVM:€28.67
Didesnės širdies dydis:7cm x 7cm (~160g)Mažesnės širdies dydis:4cm x 4cm (~50g)Kiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminim..
€7.69
Be PVM:€6.36
Dydis: 8cm x 4cm.Kiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir faktūra nuotraukoje g..
€3.89
Be PVM:€3.21
Dydis: 4,5cm x 8cmErtmės žvakei skersmuo: 2,2cmSvoris: ~140gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl..
€9.69
Be PVM:€8.01
Dydis su dangteliu: 4,4cm x 7cmSvoris: ~150gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spal..
€8.69
Be PVM:€7.18
Dydis: 3cm x 5,7cm x 17cmSvoris: ~380gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir ..
€13.69
Be PVM:€11.31
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 102 (5 puslapių)
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.