Prekių katalogas
Krepšelis

Virtuvės reikmenys

Virtuvės reikmenų yra begalė. Tai ir įvairūs stalo įrankiai, pjaustymo įrankiai, staltiesės, servetėlės ir jų laikikliai, indai ir pan. Virtuvės reikmenys yra labai svarbūs kiekvienuose namuose ir dažnai jų niekada nebūna per daug. Tad tai yra skiltis, kurioje laisvai galima surasti dovanų namams bei dovanų įkurtuvėms arba tiesiog puikių daiktų savo namams. 

Jeigu ieškote daugiau buities elementų, kurie tiktų virtuvei, jų galite rasti skiltyje "namų dekoras", "stalo padėkliukai", "namų tekstilė".

Romantikas - nuostabus užsisvajojęs pilietis tyliai žvelgiantis į ramiai krentančias iš dangaus snaiges ir besimėgaujantis puikiu imbierinių sausainių kvapu. Baltos spalvos universalus nedidelių maisto ar kitų smulkmenų dėkliukas, saldaininė, sausaininė gali rasti savo vietą tiek ant rašomojo tiek a..
€13.99
Be PVM:€11.56
Dydis: 10cm x 11,4cm x 1,2cmSvoris: ~130gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ..
€7.69
Be PVM:€6.36
Dydis: 19cm skersmensSvoris: ~700gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir fakt..
€19.69
Be PVM:€16.27
Dydis: 25cm skersmensSvoris: ~800gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir fakt..
€25.69
Be PVM:€21.23
Dydis: 7,5cm x 17,5cm Svoris: ~1,2kgAtsparus drėgmei ir saulės spinduliams.Kiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, natūraliai susiformavę raštai, nelygus reljefas, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gamini..
€16.69
Be PVM:€13.79
Dydis: 10,5cm x 23,5cm Svoris: ~2,4kgAtsparus drėgmei ir saulės spinduliams.Kiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, natūraliai susiformavę raštai, nelygus reljefas, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gamin..
€24.69
Be PVM:€20.41
Dydis: 13cm x 27cm Svoris: ~4,2kgKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, natūraliai susiformavę raštai, nelygus reljefas, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir ..
€35.69
Be PVM:€29.50
Šis dekoratyvinis padėklas gali būti puikiu akcentu jūsų interjere. Galima naudoti vonioje kaip kosmetikos, kvepalų, papuošalų dėkliuką. Susidėti kambario dekorą: namų kvapus, žvakes. Naudoti kaip saldainių, riešutų ar vaisių padėklą.Gaminys turi kamštinės dangos paminkštinimą apačioje, apsaugantį p..
€25.00
Be PVM:€20.66
Atkreipkite dėmesį!Padėkliukai nėra atsparūs įbrėžimams, todėl kontaktas su aštriais daiktais nepageidautinas.Gaminių iš epoksidinės dervos negalima plauti indaplovėje ir dėti į mikrobangų krosnele.Ant epoksidinės dervos negalima dėti įkaitintų daiktų (max. 60℃)..
€24.00
Be PVM:€19.83
Atkreipkite dėmesį!Žiedai nėra atsparūs įbrėžimams, todėl kontaktas su aštriais daiktais nepageidautinas.Gaminių iš epoksidinės dervos negalima plauti indaplovėje ir dėti į mikrobangų krosnele.Ant epoksidinės dervos negalima dėti įkaitintų daiktų...
€40.00
Be PVM:€33.06
Šis dekoratyvinis padėkliukas gali būti puikiu akcentu jūsų interjere. Galima naudoti vonioje kaip kosmetikos, kvepalų, papuošalų dėkliuką. Susidėti kambario dekorą: namų kvapus, žvakes. Naudoti kaip saldainių, riešutų ar vaisių padėklą.Gaminys turi kamštinės dangos paminkštinimą apačioje, apsaugant..
€25.00
Be PVM:€20.66
SPYGLYS tai funkcionali torto mentelė, kuri taip pat gali būti estetiška detalė dekoruojant virtuvės zoną. Mentelė turi dvi funkcijas - pjauti ir serviruoti tortus ar pyragus. Forma sukurta interpretuojant pušies spyglio struktūrą...
€30.00
Be PVM:€24.79
SPYGLYS tai funkcionalūs mediniai stalo įrankiai, kurie taip pat gali būti estetiška detalė dekoruojant virtuvės zoną. Vieno iš įrankių format sukurta interpretuojant pušies spyglio struktūrą.  Minimalistinis dizainas įkvėptas gamtos ir pagamintas iš natūralių medžiagų suteikia įrankiams j..
€26.00
Be PVM:€21.49
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.