Prekių katalogas
Krepšelis

Dušo želė

Kūno priežiūros priemonių arsenale įvairios dušo želė ir kiti kūno prausikliai yra vienos iš tų, kuriuos perkame dažniausiai. Nes ir vartojame jas daug ir gausiai. Dušo želė mylime ne tik dėl jos konsistencijos, bet ypač – dėl kvapų, kuriuos atrasdami vis naujus gamintojus, randame ir naujus, žavinčius kvapus. Kas svarbiausia mūsų, elektroninės parduotuvės LERIOR dušo želė prekių kategorijoje? Tai, kad jos visos – yra pagamintos Lietuvoje, daugiau ar mažiau žinomų kūrėjų. Tačiau visi jie, kurdami savo gaminius kūnui, laikosi pagrindinio reikalavimo. Tai – ekologija, natūralumas.

O svarbiausia – Lietuvos laukuose, miškuose ir pievose išaugę vaistingieji, ne tik gydomųjų savybių turintys, bet ir nuostabų kvapą jūsų vonios kambariui dovanojantys augalai. Užsukite ir išbandykite. O gal mūsų parduotuvės Lietuviškos kosmetikos kategorijoje jūs surasite ir daugiau jūsų kūnui naudingų dalykų?.

Love, accept and cherish yourself. Vyšniomis kvepiantis dušo gelis, kuris padės pasirūpinti savimi! Dušo gelis švelniai valo jūsų odą, palikdamas ją švelnią kaip aksomas. Dušo gelis nedžiovina odos, sukuria ilgai išliekantį gaivumo ir komforto jausmą. PAKUOTĖ:100% perdirbama pakuotė: P.E.T. pla..
€5.49
Be PVM:€4.54
Jeigu dievini saldžius uogų kvapus, tuomet šis mėlynių ir gervuogių dušo gelis – kaip tik tau! Dušo gelis švelniai valo jūsų odą, palikdamas ją švelnią kaip aksomas. Dušo gelis nedžiovina odos, sukuria ilgai išliekantį gaivumo ir komforto jausmą. PAKUOTĖ:100% perdirbama pakuotė: P.E.T. plastiko..
€5.49
Be PVM:€4.54
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.