Prekių katalogas
Krepšelis

Vonios kambario dekoracijos

Vonios kambario dekoracijos gali būti tiek žvakės, tiek įvairūs padėkliukai, tiek vonios druskos, įpakuotos gražiuose indeliuose. Ši kategorija skirta tiems, kas mėgsta vonios malonumus ir siekia sukurti jaukią, gražią, atpalaiduojančią atmosferą, kad vonios ritualas būtų dar ypatingesnis. Jeigu pažįstate tokį žmogų arba pats esate tas, kuris mėgsta pagulinėti vonioje, tuomet bet kuri vonios kambario dekoracija gali būti puiki, sielą pamaloninanti smulkmena ar dovana. Jeigu ieškote daugiau ypatingų dovanų, galite apsilankyti mūsų elektroninės parduotuvės skiltyje "dovanų idėjos".

Aprašymas: Vazonėlio Linksmuolio galvoje tik anekdotai ir gražūs kaktusiukai bei sukulentai. Tokios geros nuotaikos pavydėtų ne retas niurzgantis lietuvis. Juodos spalvos vazonėlis suras vietą bet kokio tipo interjere, o ypač vaikų kambaryje ant lentynos ar rašomojo stalo.Spalva: balta.Matmenys: ske..
€12.99
Be PVM:€10.74
Aprašymas: Vazonėlio Linksmuolio galvoje tik anekdotai ir gražūs kaktusiukai bei sukulentai. Tokios geros nuotaikos pavydėtų ne retas niurzgantis lietuvis. Baltos spalvos vazonėlis suras vietą bet kokio tipo interjere, o ypač vaikų kambaryje ant lentynos ar rašomojo stalo.Spalva: balta.Matmenys: ske..
€12.99
Be PVM:€10.74
Dydis: 11,7cm x 8,6cm x 2,8cmSvoris: ~310gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva..
€10.69
Be PVM:€8.83
Dydis: 12,2cm x 8,2cm x 1,7cmSvoris: ~200gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva..
€10.69
Be PVM:€8.83
Dydis: 10,8cm x 7,5cm x 1,8cmSvoris: ~130gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva..
€10.69
Be PVM:€8.83
Dydis: 10cm x 11,4cm x 1,2cmSvoris: ~130gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ..
€7.69
Be PVM:€6.36
Dydis: 8,5cm x 8cmSvoris: ~320gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir faktūra..
€11.69
Be PVM:€9.66
Dydis: 8cm x 4cm.Kiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir faktūra nuotraukoje g..
€3.89
Be PVM:€3.21
Dydis su dangteliu: 4,4cm x 7cmSvoris: ~150gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spal..
€8.69
Be PVM:€7.18
Dydis: 18cm x 9,5cm x 1,6cmSvoris: ~290gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva i..
€11.69
Be PVM:€9.66
Dydis: 19cm skersmensSvoris: ~700gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir fakt..
€19.69
Be PVM:€16.27
Dydis: 25cm skersmensSvoris: ~800gKiekvienas gaminys yra unikalus ir turi savo struktūrą bei charakterį. Nežymūs spalvų skirtumai, nelygus reljefas, natūraliai susiformavę raštai, kiekvieno gaminio individuali faktūra bei oro burbuliukai atsiranda gaminimo proceso metu. Dėl to gaminio spalva ir fakt..
€25.69
Be PVM:€21.23
Aukščiausios žvakidės aukštis 7,5 cm, plotis 5 cm.Mažiausios žvakidės aukštis ~2,5 cm, plotis 5 cm.Padėkliuko skermuo 20 cm.Kiekviena žvakidė turi kamštinės dangos paminkštinimą apačioje, apsaugantį paviršius nuo subraižymo.Kiekvienas kūrinys yra rankų darbo, todėl paviršiuje gali būti mažų skylučių..
€30.00
Be PVM:€24.79
Šis dekoratyvinis padėklas gali būti puikiu akcentu jūsų interjere. Galima naudoti vonioje kaip kosmetikos, kvepalų, papuošalų dėkliuką. Susidėti kambario dekorą: namų kvapus, žvakes. Naudoti kaip saldainių, riešutų ar vaisių padėklą.Gaminys turi kamštinės dangos paminkštinimą apačioje, apsaugantį p..
€25.00
Be PVM:€20.66
Burbulinis padėkliukas, interjero detalė - baltos ir margos spalvos.Padėklas yra tvirtas, bet su juo elkitės atsargiai.Kiekvienas dėklas turi apsauginius lipdukus ant pagrindo, todėl paviršius apsaugotas nuo įbrėžimų.Matmenys:14cm x 14cm. Padėklas padengtas specialia sandarinama dangta, todėl n..
€13.00
Be PVM:€10.74
Vidutinio dydžio dubuo-žvakidė. Universalus namų dekoro akcentas pagamintas rankomis iš betono, vidus padengtas blizgia danga. Dėl unikalių betono savybių ir rankų darbo kiekvienas padengtas išskirtiniais raštais. Idealiai tinka namų dekoravimui ypač derinant su didesnėmis žvakėmis. Tinkamas ra..
€25.00
Be PVM:€20.66
Rankų darbo žvakidės arbatinėms arba siauresnėms žvakėms. Sujungus du gaunamas puikus indelis. Gaminame juodos, baltos ir natūralios betono spalvos...
€8.00
Be PVM:€6.61
Šis dekoratyvinis padėkliukas gali būti puikiu akcentu jūsų interjere. Galima naudoti vonioje kaip kosmetikos, kvepalų, papuošalų dėkliuką. Susidėti kambario dekorą: namų kvapus, žvakes. Naudoti kaip saldainių, riešutų ar vaisių padėklą.Gaminys turi kamštinės dangos paminkštinimą apačioje, apsaugant..
€25.00
Be PVM:€20.66
Rodoma nuo 1 iki 18 iš 18 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.