Prekių katalogas
Krepšelis

Maisto rinkiniai

Šioje skiltyje galite rasti Lietuvos kūrėjų gamintus maisto rinkinius. Puikūs pasirinkimai norintiems sveikai užkandžiauti ar unikaliais džemais pasiskaninti košę, blynelius, arbatą ar net gi mėsą.


Maisto rinkiniai yra patogus pasirinkimas, padedantis sutaupyti, kadangi vienu kartu perkant daugiau produktų – kaina tampa draugiškesnė. Čia galite rasti natūralius, įvairiausių skonių daigintų grikių batonėlius, kurie yra veganiški, becukriai ir be gliuteno, taip pat džemus, kurie yra supakuoti pačių kūrėjų perdirbto kartono dėžutėse ir atrodo kaip mielos dovanos, galinčios ištirpdyti bet kurią širdį. Skonių neatskleisime, verta užeiti ir pasiskaityti apie kiekvieną atskirai, nes net pagalvojus apie tai – burnoje susikaupia seilės. 


Taigi, maisto rinkiniai yra ne tik praktiškas pasirinkimas, tačiau ir puiki idėja dovanai. Kūrėjai iškart apie tai pagalvojo ir supakavo rinkinius tarsi dovanas, prie kurių galima pridėti mielą atvirutę ir iškart įteikti mylimam žmogui, o gal net gi sau!

Rinkinį sudaro: 1. Liofilizuoti ananasai, 60 g 2. Druskos ir pipirų malūnėlis su pasirinktais priedais, 150 g 3. Liofilizuotos braškės, 15 g Liofilizuotų ananasų sudedamosios dalys: ananasai. Druskos ir pipirų malūnėlio sudedamosios dalys: jūros druska, Himalajų druska, juodieji pipira..
€32.00
Be PVM:€26.45
Rinkinį sudaro: 1. Liofilizuoti obuoliai su Ceilono cinamonu, 35 g 2. Druskos ir pipirų malūnėlis su baravykais, 150 g 3. Liofilizuoti ananasai, 40 g Liofilizuotų obuolių sudedamosios dalys: obuoliai, Ceilono cinamonas. Druskos ir pipirų malūnėlio sudedamosios dalys: jūros druska, Hima..
€30.00
Be PVM:€24.79
Rinkinį sudaro: 1. Liofilizuotų uogų ir vaisių asorti, 60 g 2. Druskos ir pipirų malūnėlis su baravykais, česnakais, bazilikais arba avietėmis 150 g (pasirinkimą nurodykite komentaruose, kitu atveju įdėsime savo nuožiūra). 3. Liofilizuotos vyšnios, 30 g Liofilizuotų vaisių asorti sudedamo..
€33.00
Be PVM:€27.27
Rinkinį sudaro: 1. Druskos ir pipirų malūnėlis su pasirinktais priedais, 150 g 2. Baltoji arbata "Baltas angelas", 42 g 3. Gguni Dates 2 vnt. šokoladukai su Ceilono cinamonu ir vanile, po 30 g (jei norite kito skonio, galite paminėti komentaruose) Druskos ir pipirų malūnėlio sudedamosio..
€25.00
Be PVM:€20.66
Rinkinį sudaro:2. Liofilizuoti ananasai, 40 g3. Liofilizuotos bruknės, 20 g4. Baltoji arbata "Baltas angelas", 42 g5. Gguni Dates šokoladas vanile (jei norite kito skonio, galite paminėti komentaruose - galima rinktis - su Ceilono cinamonu, su apelsino žievele)Liofilizuotų ananasų sudedamosios dalys..
€23.00
Be PVM:€19.01
Rinkinį sudaro:1. Liofilizuotos braškės, 20 g2. Liofilizuoti ananasai, 40 g3. Baltoji arbata "Baltas angelas", 42 g4. Gguni Dates šokoladas saldintas datulėmis su apelsino žievele 60 g (jei norite kito skonio, galite paminėti komentaruose)Liofilizuotų braškių sudedamosios dalys: braškės.Liofilizuotų..
€22.00
Be PVM:€18.18
Tundros 3 batonėlių rinkinukas – orginali, lietuviška, soti ir labai sveika dovana!..
€6.45
Be PVM:€5.33
Tundros 3 batonėlių rinkinukas – orginali, lietuviška, soti ir labai sveika dovana!..
€6.45
Be PVM:€5.33
Vienoje dėžutėje rasite net 7 rūšių sotukų rinkinį. Sotukams gaminti naudojamas 21 augalas ir jokių nereikalingų priedų ar cukraus. Tai sveikatai palankus maistas, žymimas "Rakto skylutė" simboliu, kurį suteikė LR Sveikatos apsau..
€15.80
Be PVM:€13.06
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.