Prekių katalogas
Krepšelis

Dekoratyvinės pagalvės

 Turbūt kiekvienas iš mūsų žino tą gerą jausmą, ką reiškia po sunkios dienos padėti galvą, o galbūt atsisėsti ant patogios ir minkštos pagalvės. Taip pat turbūt daugelis namie turi bent vieną pagalvėlę ant sofos arba lovos, kuri suteikia namams jaukumo, o gal ir išskirtinumo bei atlieka namų dekoro vaidmenį. Dažniausiai internetinėse parduotuvėse galima rasti tokias dekoratyvines pagalves, kurių niekam kitam, kaip tik dekorui nepanaudosi. Mūsų elektroninė parduotuvė išplėtė dekoratyvinių pagalvių funkcionalumą bei medžiagiškumą. O taip yra todėl, nes čia parduodamos prekės nėra kuriamos masinei prekybai, jos yra rankų darbo, išjaustos ir pagamintos iš natūralių medžiagų.


Pagalvė laužo stereotipus ir yra naudojama sėdėjimui. Šiuolaikinis, visur bėgantis ir skubantis žmogus, vis dažniau sustoja ir atsisuka į save, ieško kokybės ir ramybės, pradeda medituoti, atlikinėti jogos pratimus, padeda sau. Tokiu atveju ieškoma patogaus atsisėdimo būdo, patogumo namuose, gamtoje, o gal net ofise. Mūsų elektroninė parduotuvė siūlo rankų darbo, iš natūralių audinių, tausojant gamtą, pagamintas pagalves tiems, kas ieško patogumo, ramybės ir savęs.

    

Grįžtant prie labiausiai įprasto pagalvės panaudojimo būdo, neaplenkiant jos dekoratyvumo, tačiau išplečiant funkcionalumą, skubame aptarti ir pristatyti Jums grikių lukštų pagalves - šildykles. Jos visiškai prisitaiko prie kaklo ir galvos išlinkimų, nesukelia prakaitavimo, alergijos, jose nesiveisia dulkių erkutės, šios pagalvės ne vien tik dekoratyvios, bet dar turi ir gydomųjų savybių. Porą minučių tokią pagalvę pašildžius orkaitėje arba mikrobangų krosnelėje galima drąsiai dėti ant kaklo ar krūtinės peršalus, taip pat tinka šildyti skaudantį sprandą, pilvą, sąnarius ar nugarą. Grikių lukštų dekoratyvinė pagalvė taip pat labai naudinga kūdikiams ir vaikams. Tokią pagalvėlę galima naudoti kaip šaldantį arba šildantį kompresą, lovos šildyklę bei raminantį miego žaislą. Puikiai tinka pagyvinti vaikiško kambario interjerą, naudoti kaip dekoraciją, taip pat ji gali tapti ir mėgiamu vaiko žaislu. Jeigu norėtumėte pamatyti mūsų turimus žaislus – ieškokite jų skiltyje „vaikams“. 


Na, o kalbant apie dekoratyvines pagalves bendrai, reiktų išskirti kelias, dar neaptartas funkcijas ir naudas. Jos suteikia erdvėms estetikos jausmą, jomis lengva keisti interjero nuotaiką bei charakterį. Apskritai, pagalvių niekada nebus per daug. Jomis džiaugsis tiek vaikai, galėdami pasistatyti tvirtovę, tiek netikėtai užsukę svečiai, tiek patys namų šeimininkai. Pagaliau tai yra puiki dovana įkurtuvių, gimtadienio, Kalėdų proga.

Jeigu medituojate, arba tiesiog mėgstate jaustis patogiai nepaisant to, kur esate, patogi pagalvėlė tikrai praverčia. Tačiau Lamellie meditacinė pagalvė tobulai tinka ne tik žmonėms, kurie užsiima meditacija, bet ir visiems norintiems daugiau patogumo namuose ar gamtoje: ją patogu neštis su savimi, ..
€130.00
Be PVM:€107.44
Mūsų naujiena sukurta tiems – kas taupo vietą, nes tai mažoji versija Jūsų taip pamiltų sėdmaišių. Sėdmaišio skersmuo – 60cm, iš aukščiausios kokybės audinio, kuris plačiai naudojamas baldų gamyboje, tad bus nesudėtinga priderinti sėdmaišį prie kitų namuose esančių baldų. Audinys lengvai valomas ir ..
€36.00
Be PVM:€29.75
Mūsų naujiena sukurta tiems – kas taupo vietą, nes tai mažoji versija Jūsų taip pamiltų sėdmaišių. Sėdmaišio skersmuo – 60cm, iš aukščiausios kokybės audinio, kuris plačiai naudojamas baldų gamyboje, tad bus nesudėtinga priderinti sėdmaišį prie kitų namuose esančių baldų. Audinys lengvai valomas ir ..
€36.00
Be PVM:€29.75
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.