Prekių katalogas
Krepšelis

Paakių kremai, serumai

Paakių priežiūrai dėmesio, jei kalbėtume atvirai, skiriame mažokai. Tiksliau, kol amžius tai leidžia, neskiriame visiškai. "Paakių kremai, serumai", juos prisimename tik tuomet, kai aplink akis pasirodo pirmosios raukšlelės, iškalbingai bylojančios ne tik apie mūsų amžių, bet ir apie tai, jog laiku nepasirūpinome, kad jos taip greitai neatsirastų.

Natūralių, ekologiškų paakių kremų ir serumų kūrėjai Lietuvoje apie tai seniai žino, todėl sukūrė ne vieną šiai veido sričiai tinkamą priemonę. O mūsų elektroninė parduotuvė LERIOR pasirūpino, kad jos pasiektų kuo daugiau pirkėjų. Nepraleiskite šios prekių kategorijos, pasidomėkite. Tai gali būti ir puiki dovana mamai, sesei ar draugei. Paakių priežiūros priemonės yra tai, kas ypač džiugina. Nes pačios joms išsirinkti kartais pritrūkstame laiko. Arba tiesiog pasigailime pinigų.

Gaivios konsistencijos, kremukas paakiams su palergonijomis ir frankincensu. Alijošius padeda sudrėkinti ploną ir jautrią paakių odą, turi raminantį poveikį, sumažina raukšlelių, padeda net gi turintiems maišelius po akimis. Reguliariais naudojant alaviją paakių zonai oda greičiau regeneruosis, taps..
€29.00
Be PVM:€23.97
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti geriausią įmanomą tinklapio naudojimą vartotojui. Naudodamiesi šiuo tinklapiu, taip pat ir patekę iš kito tinklapio jūs sutinkate su slapukų naudojimu.